Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik boardot válasszam? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
programozó
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2011.10.28. 20:01
Helo Coolman!
Sikerült kiválasztanom egy viszonylag keményebb snowboardot, mutatok róla képet ha érdekel, egy Nitro raiden fém sarokíves, baseplate-es, full fém csatos kötéssel szeretném, bár nem tudom még, hogy jó lesz-e 42-43-as bakira.
Bakancs már kivan nézve, igazából a márkéra már nem emlékszem, de újonnan van akciósan 15000-ért, még azt sem vettem meg, mielőtt megvenném előtte közéteszem itt is, hogy mi a véleményetek.
Ja a kötés nincs lefényképezve.
Előzmény: (coolman 122973)
DSC02273.JPG
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2011.10.28. 16:27
Szia!

Talán a Burton Love olyan volt de már nem emlékszem pontosan. Az EST rendszerre goldolsz szerintem. Nem tudom mennnyiben lehet más olyannal csúszni, szerintem igazából észre sem vehető, de aki próbálta cáfoljon meg.

Tavalyelőtt Puy-on voltunk és ott volt Burton teszt akkor próbáltunk ki pár deszkát, de sajna már nem emlékszem melyik fajta volt. Az biztos, hogy a burton triad kötés nagyon nagyon tetszett nagyon kényelmes volt.

Kipróbálnék már végre egyszer egy Flowt vagy egy Apo-t hogy milyen ez a gyors csatolás, mert unom már a racsnizást :)

üdv: cool
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.