Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Campiglio Dolimiti Di Brenta - Madonna, Pinzolo, Folgarida, Marilleva topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2011.12.29. 19:11
Pálya is lesz, vagy már van is az új összeköttetéshez? Mert a térképekről az nem derül ki.
Az nagyon szuper lenne! Bár így sem "rossz" ez a pályarendszer, Folgarida, Marilleva, Madonna és most már Pinzolo. Ráadásul talpon. Pár szép napot eltöltöttem itt.
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2011.12.19. 23:41
Halihó!
Az még egy hónap, addig csak hullik egy kis hó arra felé. Én január 7-től leszek kint, ahogy változik valami jelentkezem.
Üdv:
Bundi
Előzmény: (Soma 127559)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2011.12.19. 11:04
Szia Bundi!
Jan.19-én megyünk Atesszal az edzőtáborba, remélem addigra rendben lesznek a pinzoloi pályák is.
Üdv: Soma
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2011.12.19. 10:05
Halihó! Egy jó hír azoknak akik szeretik a minél nagyobb pályarendszereket,elkészült a Pinzolot Madonnával összekötő kabinos felvonó, így már 150 km az összesíelhető pályák hossza. Madonnán is folytatták a fejlesztéseket, az idei szezonra kicserélték a Spinale felé vezető régi 3 személyes ülőliftet, egy 4 személyes gyorsliftre (itt mindig tömeg volt zárás felé, reméljük ez most megszűnik).
Egy kis hójelentés: egyenlőre csak Madonna van nyitva, az sem teljes kapacitással, csak a felső pályák üzemelnek, azokon viszont jó a hó minősége. Pinzolo jelenleg még zárva van, most hétvégére tervezik a nyitást.

Üdv
Bundi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.