Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Selmecbánya - Salamandra Ski Centrum topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
MGMM
59 élménybeszámolót írt
59
14 éve tag
2012.01.25. 15:26
Szia!

1 napra tényleg ideális célpontnak tűnik.
Ti is hétvégén voltatok kinn?
Gondolok itt arra, hogy hétköznap sztem. nulla sorállás lehet.
Előzmény: (Szecsi 131478)
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2012.01.21. 22:58
RM leírásával maradéktalanul egyet tudok érteni, azonban kiegészíteném a mai napi tapasztalatainkkal, amik abszolut pozitívak voltak.

A Selmecbánya utáni hegyi út, vastagon le van fagyva, azonban szórják zúzottkővel rendesen, reggel is találkoztunk a szóróautóval, hólánc nem kellett. Budapestről 2óra15p alatt tettük meg a távot, kényelmes tempóban, szlovák részen kényesen ügyelve a sebességhatárok maradéktalan és pontos betartására. 8.40-re értünk a parkolóba, ami kb félig volt, a hőmérő -3at mutatott.

11 után nagyobb lett a "tömeg", a max amit vártunk a liftnél 12p volt, direkt néztem az órát, a pályán viszont nem volt tumultus, tényleg a modern bubis4es lift a szűk keresztmetszet. Ami viszont meglepő volt, hogy 2-től kezdtek fogyni az emberek, 3tól meg gyakorlatilag nem is volt sor, egyből lehetett menni. A síterep honlapján 15.30van zárásként feltüntetve, azonban 16.00ig jár a felvonó, a liftnél is ez volt kiírva.
A pálya állapota még délután is teljesen jó volt, csak a meredekebbnek mondható két részen bújt elő a jég a pálya közepén, a két szélén teljesen jó maradt, köszönhető mindez a friss hónak ami a napokban esett, meg a hóágyúzásnak. Köveknek nyomát sem láttam, és a fű sem lógott ki sehol sem, a pálya mellett is ~30-40 cm hó borítja a tájat.

Az étteremben a németül beszélő pincér mellett, egy másik (fiatalabb leányzó) beszélt angolul. Ugyanitt nagyon jó a forró csoki (2€) és van free-wifi is. Az étellel sem volt kifogásunk, azt kaptuk amire számítottunk.

1 napra teljesen ideális választás szerintem, úgy jöttünk el, hogy biztosan visszajövünk még a szezonban.
IMG-2264.JPG
IMG-2277.JPG
IMG-2279.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.