Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Magyar síterepek összefogása - közös bérlet? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
TKata
214 élménybeszámolót írt
214
15 éve tag
2012.10.19. 16:35
Ne tedd, ne fogadd el.
Gondolkoztam azon amit írtál. Teljesen igazad van, és a többieknek is, akik azt mondják, hogy ezt nem lehet összehozni úgy, hogy majd megérje megvásárolni. Ahhoz hogy jól működjön, a sielők és síterepek eggyüttes szándéka is még kevés.
A megoldás az itt már emlegetett SZEP kártya, kafetéria, egészségpénztár vagy valami hasonló lehet.
Jelenleg van a kafetéria rendszerben sportutalvány, de ez csak sportesemény látogatására adómentes 50ezer forintig. Ezen kéne változtatni. Lobbizni, képviselő urakat meggyőzni vagy nem tudom mi képpen. Szerintem akkor akkor tudni működni egy ösznépi szezonbérlet.

Nem tudom (sajnos), hogy mi a helyzet a Zemplén Kalandparkban sorbanállás tekintetében, de az biztos, hogy az MSZI-s sorbanállásokról itt nagyon sokat lehetett olvasni. Kívánom Nektek, hogy Ti is hasonló "gondokkal" küzdjetek a következő szezonban!
Előzmény: (huligan 141463)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.10.19. 13:17
Elfogadom, de miből gondolod, hogy a Zemplén Kalandparkban ugyan azon a napon nincs sorban állás?
Előzmény: (TKata 141461)
TKata
214 élménybeszámolót írt
214
15 éve tag
2012.10.19. 12:37
Kedves Huligan!
Nagyon egyszerű a képlet. Napijeggyel nem fogok Kékesnél tovább menni. De ha lenne egy szezonjegyem, ami érvényes Sátoraljaújhelyre is, nagyon valószínűnek találom, hogy olyan időben, mikor MSZI teljesen tele van 10-15 perces sorban állásokkal, a határ közeli osztrák síelés helyett inkább Zemplénbe mennék.
A fehér foltok besatírozásának talán ez lenne az egyik módja.
Nézd RM megerősítését, és Skioutlet nagyon jól leírta a lényeget.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.