Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
GYT
46 élménybeszámolót írt
46
12 éve tag
2013.01.09. 08:30
Pályák állapota (nyitott pályák száma) miatt nincs kedvezmény - ugyanúgy, ahogy sehol Európában.
Viszont vannak időarányos (2, 3, 4 órás) jegyek is. Kevesebb csúszás, alacsonyabb ár.
Szerintem korrekt. Tanítványnak ugyanúgy, mint oktatónak vagy családoknak.
Előzmény: (WéberF 149874)
franci252
164 élménybeszámolót írt
164
13 éve tag
2013.01.08. 21:54
Az árlistából az következik, hogy a nem teljes értékű szolgáltatásért is a teljes 7köznapi/7végi árak fizetendőek.
Váratlan kedvezmények persze lehetnek... Kár, de nem hinném, hogy lenne egy olyan árképlet, hogy ha csak a pályák 50%-a működik, akkor a jegyárakat is felezik. :-) :-(

A nagy szövegelésben csak most vettem észre, hogy többek észrevételét megfogadva, a térképre felkerültek a pályaszámok is. Ez jó. Kösz :-)
Viszont, nekem ma nem működött a web-es interaktív térkép. ??? :-(
elvesztett ugyfél
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
2013.01.08. 21:08
Szerintem teljes árat kell fizetni. De ez csak az én véleményem.E-mailre válaszolnak szívesen. Nyugodtan írhatsz nekik.
Előzmény: (WéberF 149874)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2013.01.08. 21:05
Nem szeretnék lemaradt ügyfél lenni, sőt! Az eplényi pályán még a 90-es (!!) évek elején síeltem (mai szemmel azt aztán lehetett volna kritizálni), azóta csak két éve egy délutánt (saját hibás sérülés miatt azzal be is fejeztem a szezont).
Most újra mennék, tehát az előző szóváltások után megismétlem a kérdésemet, hátha az is érdekes:

Lehet, hogy már mások is kérdezték, válasz is lehetett rá, de most nagyon aktuálisnak tűnik: ha nem síelhető az egész pályarendszer, akkor is teljes árat kell fizetni egy napijegyért? /Csütörtökön vinném Eplénybe egy tanítványomat - már nem éppen kezdő, de röstelleném, ha egy monoton fel-le csúszkálásért ennyi pénzt beszélnék ki belőle!/
WFeri
Előzmény: (WéberF 149791)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2013.01.08. 12:08
Lehet, hogy már mások is kérdezték, válasz is lehetett rá, de most nagyon aktuálisnak tűnik: ha nem síelhető az egész pályarendszer, akkor is teljes árat kell fizetni egy napijegyért? /Csütörtökön vinném Eplénybe egy tanítványomat - már nem éppen kezdő, de röstelleném, ha egy monoton fel-le csúszkálásért ennyi pénzt beszélnék ki belőle!/ WFeri
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.