Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Nassfeld topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Brillante
83 élménybeszámolót írt
83
12 éve tag
2013.01.11. 08:44
Nekem nagyon tetszett a terep, mikor ott jártunk. Tröpolachban szálltunk be a kabinosba. Az mindegy a parkoloban hol van hely, egy "kisvonat" visz a felvonóhoz, ha messzebb tud az ember megállni. Itt lehet sor ilyenkor, célszerű időben érkezni, vagy később.
Nekem az volt a tapasztalatom, hogy reggel jó lecsúszni a Carnia 80-as pályán, ilyenkor még nincs tömeg és a pálya is szuper állatpotban van. Egyik kedvenc pálya volt, alján meredekebb letörések, feljebb valahol meg el kellett engedni, hogy ne kelljen botozni. Ha valaki az alsó szakaszt ki szeretné kerülni, az első köztesállomásnál is be lehet szállni a kabinba(lefelé is).
Másik kedvenc Sonnenalpe pályái, főleg az alsó részek nagyon hangulatosak mikor már a házak között csúszol. A terep bal szélén mikor mi ott jártunk nagyon kevesen voltak, pedig szuper pályák ezek is.
Előzmény: (Sking 150191)
Sking
19 élménybeszámolót írt
19
14 éve tag
2013.01.10. 18:48
Köszönöm a gyors választ. Van valami jó tanácsod, tipped ami a hasznunkra válhat ezen a síterepen?
Előzmény: (Brillante 150153)
Brillante
83 élménybeszámolót írt
83
12 éve tag
2013.01.10. 13:40
Sonnenalpe körül van a határ, a sítérkép bal szélén lévő pályák már olasz területen vannak, úgy tudom.
Előzmény: (Sking 150139)
Sking
19 élménybeszámolót írt
19
14 éve tag
2013.01.10. 11:38
Sziasztok!

Olvastam valahol, hogy itt Nassfelden át lehet csúszni valamelyik pályán olasz területre. Meg tudja valaki mondani, hogy melyik az a pálya?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.