Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Inverz oktatás topikból

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2014.02.08. 09:00
Kedves Mitró! Minden problémát +oldottál!!
Ha ez így lesz, akkor mindenki oktatott akar majd lenni!!! Én is!!! Megoldódnak a problémák egyes országokban külhoni oktatókkal szembeni retorziók ügyében is!!!!
Előzmény: (mitro 169084)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2014.02.08. 07:20
A módszer lényegét rartalmi oldalról már kapisgálod, de a díjazási részt még nem jól értelmezed.
Előzmény: (mitro 169084)
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2014.02.07. 23:04
Végre egy módszer, amivel meg lehet tanulni síelni. Eddig akárhány oktatóval foglalkoztam, mindegyik az előző oktató által tanított dolgok ellenkezőjét akarta velem csináltatni.
Ha túl nagy terpeszben mentem, akkor kisebbet kellett produkálnom, ha túl mélyre ereszkedtem, az volt a baj...a botleszúrásról nem is beszélve. Szóval, amit az egyik oktatótól sikerült átvennem, az a másiknak tuti nem volt jó. Már-már ott tartottam, hogy nem is fogok több oktatóval foglalkozni, megyek a saját utamon, de hál' istennek itt az új módszer. Ha jól értem, nekem kell kiválogatni az utasítások közül azokat, amik nekem tetszenek. Ugyan a síelésem nem fog változni, de legalább abban a tudatban leszek, hogy végre megtanultam síelni! Csak a 6-8 oktató napidíját tudjam kifizetni...vagy ebben is az inverzitás érvényesül? Ők fizetnek nekem, hogy ENGEM oktathattak? :)
Előzmény: (klaci 167847)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2014.01.25. 14:19
István, ez nálunk is pontosan így lesz, tökéletesen üstökön ragadtad filozófiánk lényegét!
:-)
Előzmény: (kócos 167863)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2014.01.25. 14:11
Ferikém, bátorító szavaid jól esnek, erőt adnak! Már csak azt kell eldöntened, hogy melyik oldal érdekel, a tanítói vagy a tanonci. Szeretném leszögezni, hogy nálunk a vegyes státusz is simán belefér...
:-)
Előzmény: (WéberF 167858)
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2014.01.25. 12:25
A békeidőben tavasz lévén összegyűltek a kertészet tudorai és mindenki lemetszett egy tőke szőlőt. Én is bár nem volt alapképzettségem. Többen oda jöttek segíteni és elmagyarázták, hogy a fenn maradt vessző sok, nincs beérve, hosszú ezért segítségül levágta mindenki az általa hosszúnak vélt venyigét. Végül csak a tőke maradt. Amikor a kiértékelés jött, az öreg gurigás a főnök meglátva a tőkémet azt mondta: meglátszik, hogy fogalmad sincs a szőlő metszésről.
Előzmény: (klaci 167847)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2014.01.25. 11:27
Na végre! Fellebbent a fátyol a nagy titokról.Morzsolgatom a vezérfonalat, látok benne fantáziát! -:)) WFeri
Előzmény: (klaci 167847)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2014.01.25. 09:47
Csabor barátom egy másik topicban már sejtetni engedte, hogy hamarosan bomba robban a síoktatás terén. Na akkor lássuk a medvét!
A dolog komolysága természetesen jóval alulmúlja még a "Skigebiet Kaposvár" topicét is, de azért kíváncsian várjuk a véleményeket, javaslatokat, hasonló magasröptű agymenéseket. Senkit nem kívánunk kirekeszteni, bárkivel készek vagyunk együttműködni egy nemes cél érdekében.
Szóval.. egy jó hangulatú, némi pezsgővel is megspékelt klippitztörli este során pattant ki a gondolat, amely alapjaiban rengetheti meg a síoktatással kapcsolatban eddig uralkodónak tűnő eszméket. Mert mi van most? Egy oktató oktat 1 vagy több, de inkább több tanítványt, így az oktatmányra méltatlanul kevés figyelem jut. Újításunk megfordítja a dolgot: nálunk 6-8 oktató foglalkozik egyidejűleg 1, azaz EGY!!! tanítvánnyal, bábeli nyelvzavar módjára rázúdítva az összes téveszmét, amivel csak rendelkezünk, természetesen jó hangosan és egyszerre kiabálva. A tanítvány szedje ki belőle a szerinte üdvözítő javaslatokat, és aztán uccu neki fakereszt! Nálunk nincs szakmai féltékenység, én módszerem/te módszered, csak agyonoktatás van ezerrel! A tanuló végig érzi, hogy csak vele foglalkozunk, és ezért hálás lesz, nagyon. Annyira, hogy többé felénk se néz, de még a pályát is elkerüli, ahol összetalálkoztunk.
Most el kell mennem, így nem tudom kerek egésszé formálni ezt a kis szösszenetet, de biztos lesz, aki továbbgörgeti majd... :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.