Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pantherophis
57 élménybeszámolót írt
57
13 éve tag
2014.02.27. 15:03
Még ha úgy is lesz, ahhoz viszonylag tartósabb hideg kéne, hogy rendesen újra lehessen építeni a pályát (ha egyáltalán anyagilag megéri arra a rövid időszakra nézve). És az előrejelzések nem kecsegtetnek semmi pozitívval egyelőre.
Sajnos úgy tűnik, idén nálunk egy hétig tartott a tél, errefelé előfordul az ilyen. Legutóbb 2006/2007-ben volt ilyen katasztrofális szezon, és ha ezután is hat évig többé-kevésbé "rendben lenne" a tél, azzal valószínűleg kiegyeznének a hazai síterepek.

Mindezek mellett le a kalappal a pálya dolgozói előtt; a január végén kiágyúzott havat kész csoda február végéig életben tartani miközben konstans plusz fokok és rendszeres esők voltak. Csak remélni lehet, hogy nem nullázódott le teljesen idén az előző (kiváló) szezon minden bevétele.
Előzmény: (nyugiba 170642)
nyugiba
399 élménybeszámolót írt
399
17 éve tag
2014.02.27. 14:35
Talán idén is besegít még március.
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2014.02.26. 21:50
Ezt nevezik agóniának. Respekt az üzemeltetőknek !
Előzmény: (Rera 170594)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2014.02.26. 19:25
Élvezhető!! Néhol ugyan ki van centizve, mekkorát kanyarodhatsz, ha még havon szeretnéd folytatni, sőt, a tányéros tetejénél dolgozó (ezennel prémiumra előterjesztett) munkatárs már 10.30-tól egyhuzamban lapátolta alánk az anyagot, hogy el ne fogyjon... Sziszüphosz tesója lehetett talán, és ráadásul mosolygott hozzá! Én haladó oktatás helyett kiterheléses hóekéztetéseket láttam: kezdem azt gondolni, hogy Lackón és Ozsiékon kívül mindenki old school. ;-) helyett :-(

Félnapos bérletet vettem, s elégedetten konstatáltam 1-kor, hogy a combfarkas már nagyokat horkant. :-) A buszindulásig sétáltam a szikrázó napsütésben. Tényleg ajándék volt! Köszönöm.

Az előttem szólókat kiegészítendő pár kép:
kell1.jpg
paly.jpg
kell9.jpg
kell7.jpg
kell8.jpg
kell10.jpg
kell12.jpg
kell13.jpg
kell11.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.