Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboardos terepek topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2014.10.09. 18:51
Kitzbühelen van egy szivatós rész, felfelé kell caplatni. Obertauernen is van egy hosszú lapos, Hochkönigen meg erősen jobbra lejt a pálya sok helyen.
Az a baj, hogy a térképekről nem nagyon derül ki semmi. Jó lenne pályánkénti szintrajz is amit talán erre az oldalra is be lehetne szúrni elvégre boldog boldogtalan gps-es kütyükkel csúszkál már.
Előzmény: (badzoli 173447)
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2014.10.09. 12:36
Hát én eddig szinte kizárólag zöld jelzéses pályákon voltam kénytelen lecsatolni. Minden más pálya járható volt deszkával. Vagyis ilyen szempontból szinte minden pálya ajánlható Ausztriában is, Franciaországban is, Svájban is, Olaszországban is. Persze, mindenhol akad 1-2 pálya, amin épp nincs elég hó, vagy ha nem elég a lendületed, akkor le kell csatolni, de egy 50-150km-es pályarendszeren ez szvsz elfogadható mennyiség.
Általában a hosszú átcsúszókkal akadhat komolyabb probléma, de ez vagy kiderül a térképről, vagy nem, általánosítani nem lehet. Ha elsőre elakadsz, a következő körben jobban el kell ereszteni és nagyobb lendülettel átcsúszni rajtuk. Vagy elkerülni azt a részét és másik, alkalmasabb pályaszakaszt keresni, ahol van 35-40km pálya már, ott általában lehet találni kedvedre való pályákat is.
Átcsúszók mindenütt előfordulnak, hiszen a komolyabb rendszerekben "közlekedni" kell a pályák és a felvonók között is.
Előzmény: (hori88 173445)
hori88
56 élménybeszámolót írt
56
12 éve tag
2014.10.09. 11:49
Lehet, hogy már van ilyen topik, de szerintem sokan kíváncsiak arra, hogy melyik terepek alkalmasak a snowboardozásra leginkább, ahol a legkevesebb alkalommal kell a pálya közepén lecsatolni, stb.. Ide várnám a véleményeket, tapasztalatokat.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.