Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboardos terepek topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2014.10.10. 00:36
Planai-on én még csak derékig érő szűzhóban csatoltam le. :)
Persze, csak ha szigorúan nézzük a Planai-t (Schladming központ régió). Még a hátsó, Hauser Kaibling felé vezető átcsúszókon se. Nagy lendülettel sima ügy oda és vissza irányba is. Ráadásul elég szélesek is.
Nagy pályákon is sokhelyen vannak átcsúszók, de néhol igen szűkek, alig lehet boarddal irányt tartani. Ott rendszeres, hogy boardost látsz ülni, persze aztán bennük minden 3dik síző/boardos elesik, nehéz őket kikerülni.
Én speciel sokkal jobban utálom a hosszan valamelyik irányba dőlő pályákat, ahol nem lehet rendesen élt váltani és hosszú százmétereket kell sarokélen, vagy lábujjhegyen menni. Öreg vagyok, begörcsöl a lábam. :D

Hova tervezel franciába? Pár terepen jártam/jártunk már, lehet, van infónk róla.
Előzmény: (hori88 173462)
hori88
56 élménybeszámolót írt
56
12 éve tag
2014.10.09. 23:45
Köszönöm a válaszokat, ilyesmikre gondoltam!
Egy szavazó féleség se lenne rossz ötlet minden síterep mellé, hogy mennyire kompatibilis az adott terep a snowboardosokkal. Én például most a francia síterepek között keresgélek és nem szeretnék melléfogni. Planai-on volt pár lecsatolós rész... :D
Tehát ha lenne a terepek mellett egy pontozós rendszer erre az opcióra is, az a hozzám hasonlóknak nagy segítség lenne.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.