Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Boardos kérdések topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
tioman
24 élménybeszámolót írt
24
9 éve tag
2015.12.23. 21:31
Köszi az ötletet, már fel is hívtam, el is mentem megnézni (surferspoint). Kicsit már leapadt a készlet, de sikerült vennem egy párszor használt flow quatrot jó áron. Tényleg makulátlan, csak az a gondom, hogy nem tudom feltenni az EST sínre. Tárcsa elfogyott a store13-ban, Rudiéknak sincs, de ha lenne az is 10 rugó. Most vakarózom, hogy mi legyen. A drágább Flow kötések már jók az EST-re, talán abba kéne gondolkodnom.
Előzmény: (minerel 185006)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2015.12.23. 00:03
Esetleg ennél a hirdetőnél érdemes lehet futni egy kört.
http://snowboard.hu/apro/flow_kotesek__9D7/
Előzmény: (tioman 184966)
bazsa (snwbrd, frrde, bckcntry)
223 élménybeszámolót írt
223
16 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2015.12.22. 14:41
35 ezer Ft-os az ajánlatom. döntsd el te, hogy jó-e! :)
Előzmény: (tioman 184966)
tioman
24 élménybeszámolót írt
24
9 éve tag
2015.12.22. 00:25
Ez sajna kívül esik a nagy nehezen leszűkített körön. Persze ha valami kihagyhatatlan, alkalmi árat mondasz rá, lehet hogy elgondolkodok :-) Egyébként 43-as. Köszi az ajánlatot.
Zoli
bazsa (snwbrd, frrde, bckcntry)
223 élménybeszámolót írt
223
16 éve tag
2015.12.21. 20:38
van egy k2 cinch fekete kötésem kiváló állapotban. mekkora a bakancsod?
esetleg keress rá, jó cucc! :)
Előzmény: (tioman 184941)
untitled-6.jpg
tioman
24 élménybeszámolót írt
24
9 éve tag
2015.12.21. 16:21
Uuuh, droid vs. alma? Pedig csak telefonálni akarok :-)
Megnézetm a Flow új kötéseit és el tudnék csábulni. Akkor zárjuk ki az Apo-t :-) Viszont elég széles a kínálat mind a Flow, mind az SP oldalán. Mindegyiknek megvan az alsó és felső kategóriája. Kérdés az ár érték arány, mert elég messze vagyok a tűztől ahhoz, hogy dilemma nélkül lekérjem a felső sort. A csúcs kategóriákkal biztos nem járnék rosszul, ha eltekintünk a felesleges pénzkidobástól. De nem szeretnék később bosszankodni a spóroláson. Tehát Flow NX2, Fuse Five, Alpha vagy SP One, Core, Brotherhood. Melyikre van nekem szükségem, enyhe középszintű, pályán csúszó, freeride-ra vágyó, parkot kerülő tudással, hogy könnyen csatoljak, de ne legyen rosszabb kötés a 4-5 éves Burton Cartelnél? Kicsit hosszú lett, de még így is sok minden leíratlan maradt :-)
Zoli
Előzmény: (minerel 184921)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2015.12.21. 01:06
Ugyan már srácok...nem akarok a Flow mellett kardoskodni de nézzétek már meg az új modelleket. Ugyanúgy racsnizható a papucs mint a hagyományos kötések ha akarod felhajtod a támlát, rögzíted a papucsot oldod és belelépsz hagyományos módon. Teljesértékű nagyon jól tartó kötések akár alu talprésszel. Amiről ti beszéltek az kb 5éve volt.
Mélyhóban is megtalálja az ember a módját, hogy kikecmeregjen vele. Főleg ha Stani tud egy jó utat :-D

A több gyártó csak azért nem kötötte össze a pántokat mert le van védve az ötlet.
Én kipróbáltam Bélapó APO-ját és a lefittyenő pántok mindig útban voltak belépésnél de ettől függetlenül ha valaki megszokja a kezelését és azt mondja, hogy frankó én simán hiszek neki.
Legtöbb esetben inkább érzelmi alapon dönt már az ember. Mint a német vagy francia autóknál csak itt az APO a francia :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.