Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Boardos kérdések topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
tioman
24 élménybeszámolót írt
24
9 éve tag
2016.01.04. 18:07
Hmm. Hiába van egy vonalba lefogva, ahhoz hogy emelkedjen az egyik oldal, süllyedni kell a másik oldalnak , kellő merevség esetén, különben minden kötés elemelkedne az EST rendszeren. Nem tudom csak hangosan gondolkodom, mert nem értem.
Előzmény: (golo 185532)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2016.01.04. 17:59
Nem tudom, hogy milyen disk volt alatta, de ha az csak a sín vonalában van lefogva, akkor az eleve többet enged, mint a fix 4-pontos. Ehhez adódott hozzá, amit még a kötés engedett. Szóval ez így együtt nem a legszerencsésebb párosítás.
Előzmény: (tioman 185529)
tioman
24 élménybeszámolót írt
24
9 éve tag
2016.01.04. 17:37
Hogy tudott eltávolodni a laptól? Mi engedett? Vagy keresztbe volt a borda a tárcsán ha van rajta?
Előzmény: (golo 185511)
basquiat
117 élménybeszámolót írt
117
11 éve tag
2016.01.04. 15:56
Mondjuk a Burton EST rendszerénél nem sok nagyobb hülyeséget láttam... Mondom ezt Burtonosként.... Volt, hogy a kilazult csavar miatt, maxterpeszben értem le a pálya aljára...
Előnye, hogy a szűzhavazás előtt egy pillanat alatt tudom állítani a kötést, de ennyi...
Előzmény: (golo 185511)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2016.01.04. 14:23
A lenyíló támlájú kötés témához:
http://snowboardshop.hu/flow-jellegu-snowboard-koetesek-vasarlasa-avagy-a-mai-step-in-snowboard-koetesek/

Az elmúlt hétvégén saját szememmel láttam a lehető legrosszabb kombinációt: Flow-kötés (Fuse) a Burton EST-rendszerével. A kötés billentésekor a lap és a kötés alapja annyira eltávolodott egymástól, hogy egy ceruza simán befért volna közéjük.

A másik dolog: a közös pánt eleje alig vett részt az erőátadásban, nem lehetett úgy behúzni, hogy jól felfeküdjön a bakira. Erősen behúzva pedig a felső rész már nagyon erősen nyomott, mindezt egy pontban, a lábfejnél, túl távol a bokától.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.