Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a 3 völgy: Val Thorens, Les Menuires, Meribel, Courchevel topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
2017.02.07. 00:39
Köszi, akkor tökéletes arra amire kell.
Előzmény: (mizsolt 193810)
mizsolt
14 élménybeszámolót írt
14
12 éve tag
2017.02.06. 14:21
A Medianban csak fizetős Wifi van, melyet átvételkor kérhetsz az irodában. A TV ingyenes, de mivel egy percet sem néztem nem tudom milyen csatornák elérhetőek. A parkolás szerintem személykocsival nem gond viszonylag sok parkoló van az épület mellett, bár most is sok volt az autó. Reggel kb.100-150m séta a pályáig majdnem sima terepen havon. Síelés után sível ajtóig csúszhatsz, deszkával szerintem séta a vége…. Sítároló egyből az ajtónál. A szállás valóban kicsi, de 3 főnek biztos jó. (mi 4-en voltunk) Folyosón nincs ágy, ez is jó. Ablakos háló szobák, igaz nagyon kicsik (vagy emeletes, vagy francia ágy) Felszereltség átlagos, apartmanonként eltérő! Vagy mikró, vagy sütő, esetleg mindkettő van. Sajnos csak ott tudod meg, bár szobaszám alapján több szobát be lehet azonosítani. Sí busz 50m, ha pl. a központba mennétek. Bolt 100m. Semmi extra...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.