Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
csani74
20 élménybeszámolót írt
20
4 éve tag
2020.02.03. 09:11
Köszönöm a segítséget. Igen szoktuk nézni az időkép kamerát,ugyanis a park honlapján nagyon nehezen tölt be a kamera. Viszont egy távoli kamera felvételből nehéz megítélni mi is a valós helyzet. Ezért gondolnám hogy párhuzamosan telefonon is erdeklődök.
patkaizsolt
43 élménybeszámolót írt
43
4 éve tag
2020.02.03. 09:05
Nem okoskodni akarok, csak segíteni. Talán ez legközelebb segít:

https://www.idokep.hu/webkamera/sipark_siiskola
Előzmény: (csani74 208036)
msz-sipark.JPG
csani74
20 élménybeszámolót írt
20
4 éve tag
2020.02.02. 23:08
Üdv minden sporttársnak!
Nos olvasgattam eddig itt a fórumban minden sielés előtt, bízva abban, hogy jó döntést hozzak az olvasott infók tekintetben,hogy menjek vagy ne menjek sielni. Nem gondoltam, hogy egyszer írni is fogok ide. A mai napon hoztam egy döntést.írok. reggel indulunk sielni a kezdő barátommal, és szintén kezdő fiával. Reggel út közben hízvtuk a hóinfós telefont,érdeklődtünk.... "Minden szép és jó, van hó lehet sielni szeretettel várnak." Nem mondtak mást, hogy szeles idő várhatő meg leállhat a lift. Érkezést követően a jegy vásárlásakor azzal kezdték, hogy az esetleges időjárás változás miatt felmerülő akadályok miat nem adnak vissza pénzt, és akkor olvastuk a kitett infót, hogy szél várható.....stb Na ezért kellett 170km utazni. Nos rendben, ha már eljöttünk probáljuk meg. Amikor egy kavicságy+lefagyot jég kombó bejáraton felmentünk a pályára, akkor szembesültünk azzal a 75cm / 45cm vastag "hóval" ami nem létezett. 7,5cm/ 4,5cm talán. Bár zömében latyakos felázott palya fogadott, azért az előttem szólót próbálom megérteni hogy mi is volt a pályákkal renben.Konkrétan hatalmas víztócsákon csúszkáltunk. Vagy rengeteg helyen füves kavicsos pályarészleteken. A pontot az tette fel a napra, és a hangulatra , hogy 13:30 körül, mint a múltkor,ismét áramhiány miatt leált a park. Mindenkit nagy nehezen felvonóztak, és szóltak, hogy ennyi volt a mai nap. A kártya leadásánál mindenki panaszkodott,hogy kéri visza a belépő árát. Érdekes volt látni , hogy milyen mesterien probálták kivédeni a vissza fizetést. Volt akinek visszafizették a pénzét volt akinek magyarázkodva 50 % -kuponokat akartak adni ami csak ebben a szezonban használható fel. Nekünk is ezt ajánlották mert hogy kártyával fizettünk,és ezért nem adhatnak vissza kp-t. Dee gondolom majd leemelni le tudják az utalásomat,ahoz lesz elég vastag a bőr. A múltkor mikor jó 20 percet ültem a felvonóban akkor is áram gondok voltak , az állandóan hóágyuzunk sem igaz. Az egyik dolgozót kérdezve azt a választ kaptuk azért nem mennek az ágyúk mert valami szelep tönkre ment.
A kérdéseim a park üzemeltetőihez azok volnának;
1. Miért nem közlik korrekten a hóinfós vonalon, AZ IGAZAT??
2. NEM SZÉGYELLIK e ezt a minőséget eladni?
Nem mennék bele, hogy milyen áron meg hogy mit...
3. Miért nem tudnak nemet mondani arra ami amúgy sincs?
4. Úgy hírdetik ezt a parkot mint mini Ausztria. JÁRTAK MÁR OTT? Sok ismerősömet hoztam már ide sielni, tanulni....stb szerintem az elmúlt szezon tele kellemetlenségei ennek véget vetettek. Sajnálom. Azt látni,hogy itt sem fontos már a minőség. Végezetül pár kép a mai valóságról, csak azért , hogy nehogy valaki úgy járjon mint mi. Azt gondolom hogy mindenki eldöntheti hogy megér e 170km kocsikázást....
20200202-135834.jpg
20200202-135843.jpg
20200202-102102.jpg
20200202-102108.jpg
20200202-141309.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.