Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Covid19 tapasztalatok Franciao-ba utazáshoz topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
baloghzoty
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
2022.01.03. 16:07
Szia,
Most voltunk Ausztriában hasonló oltási lánccal. Csak az appot nézták és soha nem kérték a papír alapú oltásit. Nekem a francia AntiCovid appon is elfogadja az EU-s QR kódot, amit az EESZT-ből töltöttem le. Jelenleg PCR teszttel is lehet utazni. Ne add fel!!
eszenyineft
7 élménybeszámolót írt
7
2 éve tag
2022.01.03. 15:53
Szia, én nem próbálkozom tovább, feladtam, elindítottam a lemondást, hátha visszakapok valami pénzt. :(
Reménytelen állapot, és mindez a Sputniknak köszönhető, a férjem mehetne egyedül nyugodtan, ő szerencsés volt, 3 nyugati cióuccot kapott. Bele vagyok betegedve, ha ezt anno tudom, biztosan nem adatom be magamnak. de késő bánat, ki tudta ezt akkor felmérni....
Előzmény: (laurab 213917)
laurab
3 élménybeszámolót írt
3
2 éve tag
2022.01.03. 12:41
Nekem is két Szputnyikra van egy Janssenem,a TousAntiCovid appban ha csak a 3. Janssenes QR kódot olvastam be akkor elfogadja és szerintem mivel ez gyakorlatban nem az első Janssennek értelmezi hanem a harmadik boosternek ezért nem is kéne, hogy lejárjon 56 nap után. Viszont a TAC Verif ellenőrző app azt írta, hogy invalid.

Megoldás: a https://faq.tousanticovid.gouv.fr/kb/fr oldalon van egy contact form oda írtam egy üzenetet #QRCODEINVALIDE# témával, hogy hello nem működik az érvényes QR kódom. Csatolni kellett még az 3. Janssenről szóló EU-s vakcinaigazolványt és valamit csináltak, hogy a Verif app is elfogadja azóta. Már csak reménykedni kell, hogy január végén is érvényes legyen még mindig, mi is akkor megyünk :D
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.