Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
magnum56
322 élménybeszámolót írt
322
15 éve tag
2022.11.09. 14:57
Így van, ahogy mondod. Régebben én is egy betonkemény műlesikló lécet szerettem legjobban. Évekig használtam, de ehhez valóban kondi kell. Ma már egy lágyabb, szélesebb, hosszabb léc a kedvencem. Sokkal kevesebb energiát igényel, és több élvezetet nyújt.
Majd rájönnek, ha benne lesznek a korban. ;)
Előzmény: (WéberF 216363)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2022.11.08. 16:17
Egy sílécbe bele lehet nőni, de ki is lehet fogyni alóla. Évekig síeltem egy HEAD profi léccel (az 1998-as téli olimpiára regisztrált óriásműlesikló típus), majd rájöttem, hogy a sítudás, technika nem elég, kondi is kell. Nehezen váltam meg tőle, jó kezekbe/lábakra került, bár az új használója kifogásolta, nem tud slalomozni vele /ha-ha/ nem is arra való - bár ezzel a léccel voltam előfutó hivatalos slalom versenypályán (mikor is volt? nagyon régen, de volt!) Szóval tudni kell, mire akarod használni, meddig, mik az elvárásaid - és főképpen mit ér meg neked a síelés öröme?! Ugyanis a síelés öröméhez egy középkategóriás léc is teljesen megfelel. A versenyzés az egy más kategória. Kár, hogy kiöregedőben vagyok belőle. WFeri
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.