Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síkötés topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
2022.12.01. 13:17
( LEHETŐSÉG SZERINT a bot markolati végével!)

Szólt a mondat a zárójelben!
Nem ördögtől való! Kipróbáltam működik!
Két éve vettem észre a youtube-on egy versenyen felvételről.
Én is kétkedve néztem!
Head supershape rally-m van din 8 ra húzva.
Kötés mögött a bot lepattanó, szúrási területére esik a kers, a központi egység és a chip.
Kíváncsi lennék ha beleküldeném a carbon botom kb 4 mm-es hegyét a chipbe. (Ami a felületéből enyhén kiáll) lefeküdne -e az elektronika.
Továbbá a márkaképviselet elhajtana-e fizikai sérülés esetén a garanciális/ szavatossági igényemmel.
A léc után a botot is levenném a kezemről!
Így a botot veszem le először, majd a lécet.
Ha lerúgni letudnám a lécet, akkor a botot is megtudom fordítani!
Nem kell agyat műteni, nem is egy cirkuszi mutatvány, megszokás kérdése, jó ötletnek tartom! Kár, hogy nem én találtam ki.
Én azoknak próbálok lehetőséget kínálni ezzel az opcióval, akik szeretnének évekig újszerű léccel járni.
Nem utolsó sorban eladásnál/beszámításnál jelentős anyagi különbség van egy kuka mellé való ,szétrúgott, egérrágta, csorbás lelakott modell, es egy újszerű síszett között.
,,Kinek a pap kinek a papné”
Egyéni választási lehetőség ki , hogy csinálja
Előzmény: (gaboca 216533)
image.jpg
image.jpg
gaboca
3375 élménybeszámolót írt
3375
15 éve tag
2022.11.30. 08:16
A bot markolati végével oldani a kötést, ne már! :-)
Megnézném azt aki elegánsan old ki egy Axiál kettes kötést, főként, ha jól fel van húzva a rugóerő...
Előzmény: (VÁrpád 216532)
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
2022.11.29. 23:33
Hogyan távolítsuk el a sílécet a sícipőnkről!

Láttuk ennek is többféle formáját:
- simán lerúgja magáról ,-egyik léccel másik kötést, -majd másik lécet ,egyik sícipővel rúgja le. (Barbár!!! Serül a léc, kötés, cipő, nadragszár, és nem mellesleg , hülyeséget tanítanak a gyerekeknek, fogékonyak rá)
-síbottal, teljes erejével nyomja, majd mikor kiold , magig végigszántja a bot hegyével a léc farát (rosszul szokta meg, vagy nem tanulta meg)
- guggolva, kézzel oldja a kötést (még jó a térde, vigyáz a felszerelésre)
-sípcsontját előrenyomva, részben tehermentesíti a kötést, majd síbottal a térd hátsó- oldalsó hajlatán csúsztatva egy kicsi mozdulattal átbillenti a kötés excenterét egy elegáns mozdulattal. ( lehetőség szerint, a bot markolati végével). Ezt lehet keresztbe is: jobb kéz bal kötés, bal kéz jobb kötés.
Így kerülhetjük el a léc, kötés, cipő, nadrág indokolatlan serüléseit
9CA87442-AEEC-4606-A1B8-56911E3CF0D5.jpeg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.