Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síelésünk kivesézése topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
JaniJuli
141 élménybeszámolót írt
141
6 éve tag
2023.11.13. 06:07
Ha TE állítod akkor biztos igaz, hogy nincs rézsút siklás az élváltás során. Úgy tűnik, te tudod ezt. De akkor mond meg, hogy mi van helyette!
Most tehát optimális mély tehermentesítéses élváltásról van szó, amit az apex pillanatában indítunk be. Ezt én a kanyarív kikormányzásának nevezem legtöbbször, teljesen jogosan.
Milyen irányba haladnak itt a lécek? Sodródás folyik itt vagy karcolás?
Én állítom, hogy igenis rézsút siklás folyik karcolásos léchaladással, ha sikeres az élváltás és ez azzal végződik, hogy a lapjaira fekszenek a lécek, egy rövid pillanatra.
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
2023.11.12. 19:07
Óvva intenék mindenkit attól, hogy véleménye legyen, vagy lécre álljon Szőlős apuka ismerete nélkül! ( ezúton elnézést is kérnék a családtól, minden tiszteletem az övék)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2023.11.12. 18:53
ja volt is meg van is itt bohozat rendesen meg nepvakitas is.
Olasz Gergő
573 élménybeszámolót írt
573
17 éve tag
2023.11.12. 18:38
Nem tudom eldönteni hogy ez a topik bohózat vagy tragikomédia lett! Az egyik szerint csak Shiffrin edzője a király, a többi nyomorék. Zárójelben megjegyzem belőle nem csinálna világbajnokot. A másik szerint egy karcolt ívben van rézsutsiklás. NINCS! AZ ÉLVÁLTÁS!
Ha az rézsutsiklás akkor én tudok repülni! Tudod hogy? Felugrok és csapkodok a kezemmel. Mindjárt írok egy könyvet a repülésről! :D
Másik, az egy dolog hogy vissza olvassa valaki a topikot de rengeteg dologról nem tud.
Például voltak havon workshoppok ahol sióktatók, túrista síelők tisztázták a kèrdéseket.
Voltak klubbestek ahol pl a Szőllős apuka is jelen volt, remélem nem kell bemutatni.
Na, ilyenek már nincsenek.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.