Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bakancs testreszabás / boot fitting topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2023.11.29. 17:32
Hello,
Ez jo tèma, engem is èrdekelne ha el tudnám olvasni amit irsz.

Jó szándékkal javaslom a tördelés stb technikát mert igy ez egy ömlesztett betühalmaz.

Sajnos túl sok bejegyzésben látni ilyet…

Ũdv
Előzmény: (Totha83 219368)
Totha83
1 élménybeszámolót írt
1
5 hónapja tag
2023.11.29. 11:03
Sziasztok kedves fórumtársak!

Remélem nem veszitek tolakodásnak hogy uj topic -ot indítottam a témának, de biztos vagyok benne, hogy sokakat érint ez a probléma.
Én a bakancs választáson már túl vagyok, -sőt már a negyedik párnál tartok 1 év alatt- de valahogy egyik sem akar jó lenni. Az eddigi bakancsaim vagy feltörték a lábamat, vagy lötyögtem bennük, vagy pedig nem tudtam előre terhelni bennük, illetve ezeknek a kombinációja jellemezte őket. A jelenlegi bakancsommal (atomic m110) sem tudok kellő mértékben előre terhelni, emiatt gyakran szitál a léc csőre illetve, élváltásoknál sokszor kibillenek az egyensúlyból és a "hátsó ülésen" találom magam. Ennek a bakancsnak az előredőlése 15 fok, ami nem is olyan kevés, de úgy látszik nekem nem elég.
Megoldást jelenthet nekem erre a problémára egy sarokemelő betét, ti mit javasoltok?
A másik problémám a bakanccsal hogy, ha a boka előtti csatot nem hagyom lazára, nyomja a belső bokacsontom. Láttam erre többféle a belső cipőre a boka köré ragasztható öntapadós szivacs megoldást, mely elvileg eltávolítja a bokától a cipőt, ezzel szüntetve meg a nyomást. Megpróbálkoznék ezzel, viszont itthon sehol sem árulnak ilyet.
Tudja esetleg valaki, hogy mit és hol keressek? Elvileg 3-4mm -es öntapadós szivacs táblából szokták kivágni, de hogy milyen anyagú, keménységű alkalmas erre a célra azt nem tudom.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!
tapered-heel-lift.jpg
01-2100-054-FIT-MAT-Foam.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.