Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Nyelvhelyesség topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
2024.02.29. 22:21
Szerintem csak az kapott, aki az előzményekben nyilvánosan rakta a tüzet, és önmaga is hibákat ejt olykor nyelvhelyességben.
Pl. (látalanban, nyilán)
Vagy valami hasonló. Más magyarázata nem lehet.
Szerintem még az elején, egy privát üzenetben jelzett észrevétel, kritika, méltányosabb lett volna, nem lenne ez az értelmetlen adok-kapok.
Jó szó helyt talál!
Valójában ki marta meg előbb a másikat?
Szerintem el kéne engedni ezt az egészet.

Remélem a lécednek jó gazdát találsz!
hamoriarpi
204 élménybeszámolót írt
204
7 éve tag
2024.02.29. 19:38
Nekem nem a kritikával van bajom, hanem a minősíthetetlen hangnemmel, amit megenged magának. Ismeretlenül, a billentyűzet mögül persze könnyen fotelhuszárkodik az ember.
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2024.02.29. 19:35
Engedd el, az élet túl rövid ehhez.

A "salyat" szó után már minden karakter idopazarlas :)
Fejes Péter
23 élménybeszámolót írt
23
13 éve tag
2024.02.29. 19:09
Sziasztok! Pár hónapja engem is kritizált, mert szóvátettem olvashatatlan hozzászólásait. Üdv!
hamoriarpi
204 élménybeszámolót írt
204
7 éve tag
2024.02.29. 18:01
Nem tudom, hogy más kapott-e nyelvészünktől privát üzenetet. Nekem ez már nem az első suttyózása.
A fórum szellemiségéhez méltatlannak érzem és bejelentést tettem az adminisztrátoroknak.

"Irtad az eszed magall az latszik a leveleidbol..latalanban..nyilan...Titan..nagybetuvel szo kozben..Hat Teged a salyat hulyeseged nem zavar... csak mase??A sok angol magyar zagyvasagod..az sem...szegyelld magad suttyo ...."
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.