Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Slalom Sport
568 élménybeszámolót írt
568
17 éve tag
2009.11.11. 21:15
h69:
Én még nem mentem vele (szerencsére), katalógus alapján f@sza az építése, de itt pl. a leggyengébb értékelést kapta az egy évvel újabb modell a Kneissl-k között:
http://www.newgear.net/skitest_skis.asp?LA=EU&SP=SKI&YR=2007&BR=KN
Sőt nem is emlékszem hogy kapott-e valaha valami 7-es alatti értékelést itt. Régebben király sík voltak a Kneissl-k Apum is elsőnek kapott egy Ergo CG-t, azzal a roi emelt ultrakönnyű horrordrága tönkremenős svájci spéci (nem ESS) kötéssel, basszus nem jut eszembe a neve, ööööööö, megvan, Cavinton!
Aztán amióta kivonult a versenysportból, azóta inkább nem nyilatkozom róluk....
Az áruk önmagában nézve, mint egy számérték, az jó.

Üdv:
Bartus Péter - Slalom Sport
Előzmény: (h69 73338)
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.11.11. 13:50
En vegre rajottem, hogy jobb ha rovidebb leccel sizek, mert eddig 193as leceket hajtottam, vagy ok engem. Igaz, joval stabilabbak, de a tavaj kibereltem egy 173ast es egy 178ast, hat az orias ugrolec utan ezekkel nagyon konnyu volt menni es a nap vegere nem voltam kinyirodva, na, de 173ast azert nem vennek.
Most dontottem el, hogy egy 178cm (113-68-96) (2007-es evjarat) Kneissl Supermoto-t veszek, igaz meg ezt nem probaltam ki es nem sok embernek lattam a laban ezt, esetleg valaki tudna mondani egy par szot rola?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.