Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2009.12.21. 23:49
Lehet, hogy azért 2000ft, hogy esze ágába se jusson befizetni és bemenni.
Előzmény: (zsoci 77179)
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2009.12.21. 22:47
Krampusz!
Sajnos nem volt rá időm és módom!Egyébként ezek szerint a lavinát lehet hogy én indítottam el amikor megjegyeztem, hogy elég röhejes és példa nélküli a kétezer forintos belépő egy nagymamának aki meg szeretné nézni a sielő unokáját a pálya széléről.(Viszont aki befizeti a két rugót az graszálhat a pálya közepén is?)De ha esetleg valaki találkozott hasonlóval írja ide nyugodtan.Egyébként más vonalon most mondták ki egy jogértelmezési vita kapcsán hogy a magánerdők tulajdonosainak nincs joguk pénzt kérni az erdejükön áthaladó lovas és gyalogos turistáktól!
És ha már itt tartunk akkor azon is el lehetne gondolkozni, hogy reális-e az ötszáz forint különbség a jegy árában, amikor 360méter síelhető a teljes pályarenszerből?
Ha meg a hütte árakat hasonlítgatjuk, akkor kiszámolhatnánk azt is hogy a tea ára hogyan aránylik a besíelhető pályahoszhoz!(Ez csak vicc volt,még mielőtt valamelyik Szentistván-fun a torkomnak ugrik!)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.