Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Stöckli sílécek topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
gaboca
3375 élménybeszámolót írt
3375
15 éve tag
2009.12.26. 12:09
Szia IULIU!
Rosszul értelmezted, vagy én írtam félreérthetően, a 19 napon is vidáman ment jeges pályán az eredeti élezéssel, csak már határozottabban kellett oda tenni. Ellen példaként a barátom szintén új Rossi 9S-es ez idő alatt már túl volt a második élezésen a gyárit leszámítva. Egy másik barátom amikor kipróbálta a Stöcklimet bevitte a lécét a boltba ahol vásárolta, és ott hagyta bizományos eladásra, az ő léce történetesen egy Elan SLX volt. A szezon végét kölcsön lécekkel síelte végig, többek közt az én régi Dynastar Omeglass 63-omal, ami szintén jobban tetszett neki mint az SLX. Neki nem jött össze később a 4D megvétele, de a Hó Show belefutott egy nagyon jó állapotú Stöckli SL-be, a 4D elődjébe, ami szintén nagyon jó kis léc, most azzal megy. Nyitó napon kint voltunk Donovalyban, mindketten a Stöcklivel és összefutottunk egy ismerőssel aki nagy ELAN SLX rajongó, jött a cink mi ez a léc a lábunkon, szó-szót követett cseréltek a barátommal egy körre, én a pálya közepén megálltam megnézni miként jön a Stöcklivel. Odacsúszott, vakargatta a fejét és azt mondta: ,, nehéz szívvel, de be kell ismernem jobb léc a Stöckli" Amihez hasonlítani tudom az a Fischer WC SL tavalyi modell, tehát nem a lukas orrú hanem az elődje,ezt próbáltam a Fischer tulaja meg ment a Stöcklivel és mindketten azt mondtuk nincs különbség a két léc között.
Természetesen mindaz amit itt leírtam maximálisan szubjektív vélemény! :-)
Előzmény: (IULIU 77507)
IULIU
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2009.12.25. 21:30
/ a hozzászólást áthelyeztem a már meglévő Stöckli topikba - admin /

kedves Bukfenc,

elismerem, hogy nem neztem vegig mind a 254 topikot ebben a temakorben mielott batorkodtam volna az alabbi temat megnyitni;
ennek ellenere veletlenul az alltalad emlitett topikot en is lattam, de mindossze 1 relevans hozzaszolast talaltam, azzal a megjegyzessel, hogy a megfelelo katagoriaban minden uj silec 4 nap utan meg tokeletesen all a jegen... foleg ha a hasznaloja tudja hogy kell a jegre tenni... (bocs Gaboca, nothing personal... :-))
azt is elismerem, hogy 30 ev sieles utan nem modhatom el magamrol,hogy mindent tudok..., pl. a stockli silecekrol semmit... ezert is lettem volna kivancsi relevans velemenyekre, osszehasonlitasokra...
en ossze tudom hasonlitani mondjuk az elan-volkl-rossignol-atomic SL modeleket, ha valaki ezek kozul akar valasztani es kivancsi a velemenyemre, szivesen elmondom...
ilyesmi erdekel tovabbra is - osszehasonlitas -, ha van olyan aki tud segiteni :-)
elore is koszonettel,
I.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.