Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
barna69
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2010.01.25. 08:13
Annyira tipikus, hogy van pár megrögzött fórum hozzászóló, aki csak prekoncepciókban képes gondolkodni, és ilyen-olyan skatulyákba teszik az embert.
Az is nagyon érdekes ugye, hogy vannak olyan elvetemült emberek, akik hétköznap dolgoznak, és csak hétvégén érnek rá.
Köszönöm, hogy megosztottad velem, mi is a hóágyú, mert eddig azt gondoltam, hogy hadiipar opciója, ha már nincs puskapor, de rengeteg a hó.
Előzmény: (Mil 81584)
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
2010.01.24. 22:38
Persze, én is elkezdtem valahogy. De viszonylag hamar kiismertem, hogy mikor van tömeg és mikor nincs... pl. a sielok.hu szerkesztőségi cikkei, fóruma, illetve a belinkelt webkamerák segítségével!
Előzmény: (KCsabika 81587)
KCsabika
301 élménybeszámolót írt
301
15 éve tag
2010.01.24. 22:34
Kíváncsi leszek az -e hétvégi összesítésre, de ezek alapján ismét 2000 ember felett volt bőven a létszám, ha 20-30 percet kellet várni. Ezek után én tényleg nem tudom miért panaszkodnak a várakozásra és a pályák állapotára... Ennyi ember után óránként lehetne ratrakolni.....

Egy másik dologra azért felhívnám a figyelmet.. kedves haladó társaim ne bántsuk a kezdőket, mi is elkezdtük v.hogy, figyelmesebbek azonban lehetnek...
Előzmény: (Mil 81584)
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
2010.01.24. 22:28
Annyira tipikus, van egy csomó zöldfülű, amatőr, pancser, akik sohase mennek síelni, kivéve akkor, ha a lakóhelyükön a saját küszöbük előtt is megmarad a hó.

És ilyenkor felkerekednek és elindulnak síelni. Majd felháborodnak, hogy tömeg van. Mégcsak nem is ezzel van a baj! Hanem azzal, ha nem képesek átgondolni, hogy miért van tömeg.

Hahó! Barnabás! A hóágyúnak az a lényege, hogy a sípályán akkor is havat biztosít, amikor a lakásod előtti járdán nyoma sincs a hónak!!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.