Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Saalbach - Hinterglemm topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
EszterM
62 élménybeszámolót írt
62
14 éve tag
2010.02.01. 14:39
Még jó, hogy nem mindenkinek ugyanaz jön be - képzeljétek el, hogy mind ott tolonganánk egy bizonyos pályarendszer bizonyos felvonója előtt...:) Brrr... Nekünk pl. egyáltalán nem volt szimpatikus Turracher Höhe, pedig olyanok vittek oda, akik rajonganak érte. Ugyanígy voltunk Gosauval - a barátaink, akikkel mentünk, azóta is ott síelnek, nekünk meg egyszer bőven elég volt. Van, aki szeret álló nap egy kék pályán nyugodtan síelni fel-le, más a fekete pályák változatos rendszere által szerezhető adrenalin-szint emelkedésre vágyik. Már írtam, hogy Sölden, amit itt a fórumon is nagyra értékelnek, nekem nem jött be, mert utálok reggel 1.5 órás sorokat kiállni, hogy egy nagy felvonóval eljussak az első pályáig. Bár táj szempontjából Sölden fantasztikus. Itt Saalbachban szerintem nagyon jó, hogy sok felvonó visz fel, nagyon változatosak a pályák és átlagos sítudással is a legtöbb élvezhető belőlük, óriási utat lehet megtenni lécen egyszerre, sok az erdei pálya, amit én nagyon szeretek, és a mi tempónkban 5 nap alatt nem lehetett megunni a pályákat.
Előzmény: (Hencike 82633)
Hencike
43 élménybeszámolót írt
43
17 éve tag
2010.02.01. 14:15
Sziasztok.
Itt sieltünk jan 26 kedd hát nekünk is az a véleményünk mint az előttem író Síperrinek.Nem rossz terep csak túl van értékelve szerintem,nekünk a Hochkönig régió sokkal jobban tetszett pedig ott is sieltünk hasonló időjárási körülmények között.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.