Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Buszos síutak Franciaországba - tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2010.02.10. 08:12
Üdv!
Nem hiszem, hogy Terka erre gondolt. Inkább arra, hogy Mo.-on kötelezőt számlát adni minden vásárlásról, vagy szolgáltatásról és annak számviteli és jogi szempontból szabályosnak kell lennie. Aki ebbe mást magyaráz bele szerintem rosszindulatú. És Cusi-hoz hasonlítani egy ismeretlen felhasználót egyenesen sértő. Szerintem gondolkozz, mielőtt másokat sértegetsz!

Egyébként fapados árért, fapad jár. Bár mi Isolán voltunk most velük, de nem volt gáz, bár tudtam hogy mire számíthatok.
Előzmény: (YETI53 83915)
YETI53
119 élménybeszámolót írt
119
18 éve tag
2010.02.09. 21:04
TERKÁNAK!
Szóval befizettél egy átlagos Francia síútra és megkaptad.Saja nem tudod elszámolni költségként így nem találkozhatsz cellaközelből Cusival :( hát ez szívás. Nagyapám mondta "Magyar ember mielőtt fingik körülnéz" és ez a síutakra is igaz még ha az előző cselekvés nem is ikes ige. Nem tudom hova szerveztél eddig síutakat, de észrevételeid elég meglepőek.36 fővel választhattál volna jobban is, sőt saját buszt is vihettél volna ha még rászervezel 7-8 embert, ( a 40 ember busz árából bérelhetsz saját kinmaradót )csak akkor Tiéd a nyűg is.--
Szép telet jó havat Yeti53
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.