Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Saalbach - Hinterglemm topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
pepe67
43 élménybeszámolót írt
43
14 éve tag
2010.02.14. 18:18
Ha jól értettem a melegvíz működését, ez nem olyan volt, hogy "kifogyott a bojlerből", s mondjuk egy fél óra múlva megint lett "legalább langyos", hanem kifogyott, s onnan csak hidegvíz volt (a fogam lefagyott a fogmosásnál :-), s valamikor éjjel bekapcsolt, s másnapra lett csak meleg.
Mindegy, megtanultuk, hogy a piros mutató még picitt fenn legyen, s akkor lehet langyiban fogat mosni.
Előzmény: (fuszati 84488)
fuszati
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.02.14. 16:37
Szevasztok!

Látom ez a melegvíz téma mindenkin kifogott, hát rajtunk is!
Nekünk is várnunk kellett a melegvízre állandóan pedig csak 4en laktunk egy apartmanban! Mi nagyon jól éreztük magunkat, Leogangban laktunk, és a 6 nap síelésböl csak 1 napot mentünk át Hinterglemmre de szerintem nem érte meg, tömegnyomor 10 orakor buckás jeges pályák, Leogang szerintem sokkal jobb volt mondjuk mi snowboardoztunk! A raktrak nyomos pályákra pedig csak annyit írnék hogy Leogangban szinte minden pálya tele volt ratraknyommal még 10 körül is, szerintem tökéletesen voltak kezelve, de a tömeg azért itt is megvolt! Kedden béreltem sít életemben elöször, megbántam pfff talán a legrosszabb élményem volt a téli vakácioim közül, pálya felénél le is csatoltam ráültem a lécekre és go, az már jobban tetszett :-))) egyébként a tányéros és csákányos felvonózás isteni a sível, nemugy mint snowboardal!! Az egyib Hüttében a pultos srác töltött nekünk ajándék pálinkákat mert meghallotta, hogy Magyarok vagyunk azt mondta "töltök egyet a szomszédoknak" de ez ajándék volt! Szép gesztus! Ezuton is köszi Christian!! Andris barátomat kérném, hogy kommentálja ö is a hetet! Peeersze! Jah és Kapufa BOCS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.