Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Campiglio Dolimiti Di Brenta - Madonna, Pinzolo, Folgarida, Marilleva topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2010.11.22. 12:16
Szia Probi!
A hütte, amiről írtam a Ristorante Malga Montagnoli:
http://www.ristorantemontagnoli.com/index.htm
A Nube D'Argento és a Nube D'ORO régi fa székes kétüléses sílift középső állomásán van. A lift a Monte Spinale csúcsra visz fel.

Mi hatan vagyunk, egy hölgy, három férfi, két fiú. Vasárnap délután egykor itt fogunk bombatdínózni.

Üdv
Előzmény: (Probi 94166)
Probi
79 élménybeszámolót írt
79
17 éve tag
2010.11.21. 21:54
Szia vh!

Már egy hete az olaszországi síterepek memorizálásával,hójelentéseivel,webkamerák böngészésével foglalkozom,mióta pont került a síútra.Remélem bízhatok a többéves tapasztalatodban és egy síelésben bővelkedő hetet tölthetek a vendégszerető olaszoknál.

Amint látom az első napi programotok már készen áll,persze az időjárás függvényében.Megpróbálom a csapatomat ezen időpontra és helyre invitálni,így a bombardínonak nem lehet akadálya.

Üdv!
Előzmény: (vh 94162)
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2010.11.21. 21:16
Szia Probi!
Úgy látom, a vasárnap este nálad is a hóhelyzet felderítésével telik.
Madonnában nem fogsz csalódni. Én már hetedszer megyek ide. Minden pálya tökéletesen elő van készítve reggelre. Elég jól ismerem a helyet, bár Pinzoloba még soha nem mentünk át.
Első nap mindig Madonnán kezdünk a Groste tetején, reméljük nem lesz köd.
Van egy hangulatos kandallós melegedő a kék 30 induló, az új fekete 28 alsó pontjánál. Nagyon jó bombardínót mérnek.

Nektek egy kicsit messze van autóval Tonale-Ponte di Legno, de megéri korábban kelni egy kicsit. Szerintem szánjatok rá egy napot.
Üdv.
A LEGNAGYOBB ÉLVEZET, AMIKOR AZ ÉL VEZET.
Előzmény: (Probi 94155)
Probi
79 élménybeszámolót írt
79
17 éve tag
2010.11.21. 20:47
Üdvözöllek:vh!

Húú!
Nagyon szép a szállásotok!

Úgy néz ki,hogy négyen megyünk innen Miskolcról,de a szállásunkon szerintem több honfitárs is megtalálható lesz az országból!
Olaszországban még nem síeltem,úgyhogy a helyismeretem=0.
Egyenlőre még nem kiforrot,melyik nap milyen síterepen csúszunk majd.Ez a hó mennyiségétől és persze a nyitott sípályák mennyiségétől függ.A szállásunkról elérhető síközpontok:

Monte Bondone 22 km sípálya Strembotól 60 km 1óra 13 perc
Folgaria-Lavarone 90 km sípálya Strembotól 87 km 1 óra 44 perc
Tonale-Ponte di Legno 100 km sípálya Strembotól 63 km 1 óra 22 perc
Pejo 16kmsípálya Strembotól 54 km 1 óra 15 perc
Madonna di Campiglio 60 km sípálya Strembotól 18 km 28 perc
Folgarida-Marileva 50 km sípálya Strembotól 29 km 40 perc
Paganella 31 km sípálya Strembotól 52 km 1 óra 13 perc
Pinzolo 26 km sípálya Strembotol 5 km 8 perc

//Úgyhogy van miből válogatni,ezek mind besíelhetők superskirama bérlettel,persze megfelelő hómennyiség esetén//

Mi itt alszunk:http://www.pinzolosi.hu/galeria3.php
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.