Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Buszos síutak Franciaországba - tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Buszos síutak Franciaországba - tapasztalatok
2016.02.24. 11:02
Ha a "70" itt is a születési évre utal, akkor nem igazán értem azt a "generációs ellentét"-re utalást. Nem lehet néhány évet (esetleg 1,5 évtizedet) "szakadékként" értékelni. Aki "ügyfelezik" az biztosan találkozik vagy előbb-utóbb találkozni fog a kákán is csomót keresővel, örök elégedetlenkedővel stb.. A profi arról is megismerhető, ahogy ezt kezeli. Elfogadom, hogy az utazásszervező tud jól utat szervezni, de ez esetben azt látom, hogy a felvetett problémát nem tudta e fórumon jól kommunikálni. Egy több generáció óta vendéglátással foglalkozótól halottam, hogy "a vendégnek akkor is igaza van, ha nincs igaza". Én úgy gondolom, hogy e mondat filozófiája alapján adott válasz kedvezőbb megítélését okozta volna az utazásszervezőnek. Az hogy ő közben mit érez, maradjon a magánügye.
Aki idegenekkel való utazást vállalja (akár repülőn is) be kell hogy kalkulálja azt is, hogy lehet "kellemetlen" utastársa is. Az "idegenvezető" az ilyeneket sem zárhatja ki az utazásból. Viszont néhány "határozott fellépésű" utastárs a helyes magatartási forma megtalálását nagyban segítheti.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.