Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Buszos síutak Franciaországba - tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kovács Andrea 70
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Buszos síutak Franciaországba - tapasztalatok
2016.02.24. 19:47
Tesssék? Úristen, hogy lehet ennyire félreérteni, amit írtam? Itt mindenki be van gőzölve? Nyugi, nyugi. Nem kell leherapni a fejem. Amikor azt írom,hogy őszintén én ezt pozitív értelemben írom. Miért gúnyolódnék?? Lekicsinylő lenne? Brockey! Ez nem az én hibám, ha így érzed!!! Szóval nyugalom.
Lehet, hogy übernaív vagyok, de valóban nem hiszem, hogy valaki csak úgy, minden alap nélkül beszólogat a Travelex-nek és a fórumot nem angi62 indította, hiszen 2008-ban indult. És szerintem nem vitaindító szándékkal tette, hiszen csak leírta a véleményét és lejáratónak meg végképp nem gondolom, hiszen akkor jóval "szaftosabb" lenne.
Ami a választ illeti, ebben is félreértettél? A válasz minősége NYILVÁN nem arra ad választ, hogy objektíve mi történt! hanem csak arra, hogy egy szolgáltató hogyan bánik az ügyfelével. És ebből kaptunk némi ízelítőt.
Abban viszont egyetértünk, hogy jó lenne tudni a részleteket.
Előzmény: (Brockey 187947)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.