Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Szépalma Hotel - különleges, vidéki hangulatú szálloda a Magas-Bakony erdőségeiben
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
margelio1
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2007.01.04. 10:01
Hát igen egészen elcsendesedett ez az oldal.Ha jól tudom már a beigért határidő a (weboldal megjelenítésére) is letelt.Pedig szívesen nézegetnénk, ha még síelni nem lehet.
Azt meg,hogy az osztrák "szakemberek" még mindig mit nem tudtak megcsinálni az rejtély ?? Pedig legalábbis én úgy gondolom abban a fehér konténerben szinte kész állapotban jött a szivattyú ?!
Egy érdekességet találtam egy amerikai pályán.Itt látszik nem kell nagy dolgokra gondolni,ha havat akarunk csinálni :) söt már nagyon sok embernek van othon is hóágyúja,csak nem tud róla :) Egy TESCOS "10-20ezer Forintos "gőzborotva" is tud hóágyú lenni csak hideg kell hozzá.A különbség annyi,hogy amíg az eplényi hóágyú egy perc alatt lő ki kb. 360Liter vizet addig az otthoni "hóágyúnk" ugyanezt egy óra alatt teszi meg :) Cáfoljon meg valaki ha rosszúl gondolom :)
ez-is-hoagyu.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.