Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Szépalma Hotel - különleges, vidéki hangulatú szálloda a Magas-Bakony erdőségeiben
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
liv
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2007.01.26. 14:55
Helló Mindenki!

Regisztráltam, mert úgyérzem egy ott dolgozónak és a hozzátartozójának is hozzá kéne szólni a dolgokhoz.
Vannak olyan írások amit kicsit jogtalannak tartok, mert egy csomó dolgot nem tudnak.Nem azért nincsenek megcsinálva még mások által felrótt hiányosságok, mert a Beruházók felelőtlenek hanem , mert még vannak vele együtt párhuzamosan fontos dolgok.Ugyan is azt kevesen tudják ,hogy a beruházok és velük együtt mi is még a szent este napján is azon dolgozunk, hogy minnél előbb induljanak az ágyuk.Ami TEGNAP végre meg is tötént,de sokan nem tudják milyen buvárruhában állni és dolgozni az alig 3C-os vízben.Szó szerint éjel-nappal, karácsony, szilveszter sem volt akadálya a munkának.Minden nap azon fáradozik nem kevés ember hogy működjön de nem egyszerű az remélem mindenki elhiszi.
Csak röviden ennyit akartam.
Remélem senkit nem sértettem meg, de úgyérzem kell lenni olyannak is aki az erejét nap mint nap azért adja hogy a pálya működjön és a dolgok másik oldaláról szól hozzá.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.