Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Szépalma Hotel - különleges, vidéki hangulatú szálloda a Magas-Bakony erdőségeiben
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
alfer
88 élménybeszámolót írt
88
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2010.02.11. 06:47
Továbbra sem értem miért kell mindenben a rosszat keresni. Akinek nincs pénze az ne síeljen. Aki 5 - 6 ezer forinton sz@rakodik, meg ár - érték arányról hablatyol az inkább maradjon otthon...
Tegnap voltunk és a 4-es, 5-ös kivételével az összes pálya minősége nagyon jó volt. Igazán kellemeset csalódtunk a rengeteg negatív híresztelés ellenére. Nem is értem...
Ami tény, hogy a köves pályákról tájékoztatni kellene a síelőket. Majdnem agyvérzést kaptam, mire leértem.
Építő jellegű kritikának szánom, hogy a pályán és közvetlenül mellette elhelyezkedő oszlopokat, különböző szekrényeket illene felszerelni védőpárnával, valamint jelzőtáblákat kellene kitenni a pályák kereszteződéséhez. Ez már nem hiszem, hogy pénzkérdés.
A pálya szépen volt kezelve, viszont délutánra össze lett túrva. És?? Ez már csak így megy egy sípályán, amit használnak...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.