Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Sátoraljaújhely
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - négycsillagos szálloda a sípályákhoz vezető libegő és bobpálya mellett
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sátoraljaújhely
2009.01.13. 12:11
1.
Szeparált Te magad írtad "elvtársak a Putyilov gyárból jöttem".Erre a kérdésedre csak akkor tudok válaszolni,ha tudnám az életkorodat és azt,hogy abból az egyharmados milliőből amiből írsz,jártál e már a több mint 770 éves egykori Zemplén vármegye székhelyű városunkban.Egyébként S.újhely is tagja a európai Uniónak...?

2.
Szlovákiában egymásba érnek a a magasabbnál magasabb hegyek és szinte már minden egyes falvakban is van sípálya ami szinvonalas. Miért?
.....síturizmus.....hm?
Maga az a szó,hogy turizmus ebből kellene elindulni és tehetel elé bármit pl.bor,horgászat,vadászat,természet járás.
Én magam 38 éve űzöm ezt a sí sportot.Voltam eredményes versenyző verseny szervező,versenybíró,szakosztály vezető,egyesület elnökségi tag,szakértő ismert ember vagyok ebben a szakmámban a MASISZ-ben..Sok helyen jártam azért mert szeretem megismerni a kedvesebbnél kedvesebb,hangulatos sportcentrumokat.És ha ezt a hazámban tehetem bárhol,akkor nekem lelkesedéssel és büszkeséggel tölti meg a szívemet,hogy a sí hazai tömegsportja egyedülálló mint ahogyan a te szívedet is....
3.
A méret 400-450x20-30m.Valóban egyedül álló.
Azt is jelenti,hogy 10cm hó elegendő lesz ahoz,hogy bárki sielhessen felszerelése károsodása nélkül.
4.
Ezt a pályázatot a Sátoraljaújhelyi város önkormányzata nyerte.Szerinted ezt a pénzt bárki és bárhova át lehet tenni és kivitelezni./kicsit fiatal gondolkodás/.
5.
A siker az már biztos,hisz épül,az eredményre az idő a választ meg adja.
6.
Jártál már ebben a városban?

Ui:Több mint öt évvel ezelőtt amikor felépült a Libegő sokan kérkedéssel fogadták miért ide,ki fogja használni stb.Ma nyereséges!!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.