Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síoktató képzés - TFTI és egyéb lehetőségek

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
ST
42 élménybeszámolót írt
42
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síoktató képzés - TFTI és egyéb lehetőségek
2008.11.11. 10:43
Sziasztok!

Engem is foglalkoztat(ott) a téma, és az előzetes tájékozódás alapján nem túl pozitív kép alakult ki bennem: A TFTI-s képzést én is drágának tartom, egyrészt mert már nem egy helyről hallottam, hogy sokaknak nem sikerül elsőre, és így kiszámíthatatlan mennyibe fog kerülni, viszont ha már elkezdte az ember, nyílván nem akarja veszni hagyni, amit addig beleinvesztált. Továbbá egyetértek azzal, hogy a tájékoztatás is hagy nem kevés kívánnivalót maga után, ez is sajnos a "csak a pénzre mennek" érzésemet erősíti. Gondolok itt pl. a vizsgatáborra felkészítő táborra, ami elvileg jan.-ban szokott lenni, de még semmi infó róla, többek között a tematikáját sem sikerült egyértelműen kideríteni...
Másrészt pedig ugyebár nem nemzetközileg elismert papírról van szó! Nagyon nagy kár, hogy nincs egységes nemzetközileg (vagy legalább az EU-ban) elismert képzési rendszer! Nem tudom, miről terveznek tanácskozni a síoktatók jan.-ban Mártaszertistvánban, de igen hasznos enne, ha napirendre kerülne ez a téma!
A síakadémiás képzés esetében még kevésbé tisztázott, hogy egyáltalán hol fogadják el, továbbá sajnálatosnak tartom, hogy évente csak egyszer, mindig ugyanabban az időpontban kerül rá sor, így aztán akinek pl. a munkájából kifolyólag az nem megoldható, az magára vessen...
Elnézést azoktól, akik nem szívesen olvasnak ilyen megjegyzéseket, de ezt már nagyon nem tudtam magamban tartani. (A válszt is tudom: akinek nem tetszik, menjen Au.-ba...)
Mindemellet, sok sikert kívnok azoknak, akik még nem adták fel!

Üdv
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.