Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Stöckli sílécek

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Stöckli sílécek
2010.01.10. 11:53
Érdekes kis történet, valahogy éreztem , mi lesz a vége... :D
Amúgy Tálén kb 5 éve voltam 2 napot, akkor még párhuzamos sível, meg voltam vagy 160 centi (most 192). Érdekes hogy első íveimet énis tálén húztam az anyukám lecével, neki egy dínastar carving volt, de nem slalom léc , nagy volt arádiusza.
Ennek ellenére siekrült pedig nem is igazán értettem mit csinálok, meg ő se úgy magyarázta el nekem hogy megértsem a lényegét... Következő évben kaptam egy völkl p50-est és már legelső nap ment vele a hegynek visszafordulós kanyar. simán csak ellestem a tévéből a mozdulatot, amit láttam a versenyzőktől, szóval nekem ebből állt a carvingtanulás:D tök büszke voltam hogy a családban én tudtam egyedül, csak ennek az volt a hátránya, hogy magamtól tanultam azután már síelni, később persze nézegettem neten oktató vidiket, de a lényeges dolgokra magam jöttem rá.
Kosutkán az előző szezonban voltam egy napot, nem tudom leszek -e idén. Ha esetleg összefutunk, cserélhetnénk egy körre lecet, az én bakim 335mm asszem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.