Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

A síkötés helye a lécen

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: A síkötés helye a lécen
2010.10.16. 22:03
Szia Surf!

Idén januárban én is vettem egy 2010/2011 festéssel ellátott 165cm ELAN SLX lécet. Kiváncsiságból összehasonlítottam a régi 164 cm EXPLOSIV CARBON SL lécemmel. A két léc geometriája nagyon hasonló 1-2 mm eltérés van köztük szélességben. Én az Explosivot előretolt kötéssel használtam. Most is ebben a pozícióban van és az ELAN-t mellé téve kb. 2,5 - 3 cm-rel előrébb van az ELANON a kötés. Eddig ez fel sem tűnt nekem. Viszont a tapasztalatom az, hogy rendkívűl jól irányítható. Nekem érzésre aggreszívebben kezdi a kanyart mint az 11,4 rádiuszú EXPLOSÍV bár az már eléggé kipuhult pedig nem is sokat használtam. Egyenlőre pozitív tapasztalatom van az SLX léccel kapcsolatban.
Érdemes lenne összehasonlítani egy régebbi SLX léccel, hogy ahoz viszonyítva hol helyezkedik el a kötés. Geometriájuk ezeknek a lécek nem nagyon szokott változni. A wewaflex technológiának köszönhetően a lécből már kispórolnak egy kis anyagot. Így könnyebb és hajlékonyabb lett. Lehet, hogy ezzel próbálják a léc hajlékonyságát ellensúlyozni. A lényeg, hogy a végeredmény tökéletes lett.

Üdv:
Előzmény: (surf 90449)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.