Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Melyik boardot válasszam?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Melyik boardot válasszam?
2015.12.01. 09:19
Lehet, hogy nem ide tartozik, de az előzőeken elgondolkodva kikívánkozik belőlem. Mult héten Kaprunban a vasútban hozzánk csapódott egy "bordos" (német vendégmunkás) Kért, mutassak neki "néhány trükköt" ill elemezem mit csinál jól, rosszul. (egyedül tanult bordozni!!!!!!! tanár nélkül!!!!) OK mondtam, megyek vele egy kört. Előszőr a bakija döbbentett meg, inkább hasonlított vadászcsizmára, mint snowboard bakira. Az első fordulók után tisztán látszott, fordítva áll a boardon (neki senki nem mondta, melyik lába legyen elöl, a boardon így volt a kötés, hát így tanult) A kötést a felvonónál lévő szervizponton nem lehetett megforgatni, mert nem szabvány csavarral volt felfogva. Mindezek ellenére önerőből megtanult fordulni - mindkét irányba, tök mindegy volt neki, merre van az előre, mindent izomból csinált cefet rossz tartással és természetesen rengeteget potyogott. Mindezek figyelembevételével én csak egyet tudtam (és voltam hajlandó) megmutatni neki hogyan tud völgyre nézve falevelezni. (miután ráérzett, szemmel láthatóan élvezte)
Természetesen javasoltam egy normális felszerelés beszerzését, vagy bérlését és egy okításon való részvételt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.