Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelés Japánban

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
sigesa
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síelés Japánban
2004.10.08. 16:57
Sziasztok ! Nekem volt szerencsém már kétszer is kipróbálni a japán síterepek egyik-másikát, most nagyon népszerüsítik ott ezt a sportot (meg a snowboardot) a metrón a kis tévéken állandóan megy a reklámfilmek tömege, én Gala Yuzaván, és Sendai-ban voltam, baromi jól gondozottak a pályák, sorbaállás mint olyan ismeretlen fogalom, ha valakit a jósorsa arrafelé vet, el ne mulassza kipróbálni !!! De amiröl ténylegesen írni akarok, az a Tokyo-i fedett sípálya. Télen-nyáron, müködik, kb fél km. hosszú, átlag 10% lejtésü, két oldalán ülöfelvonókkal, a falra vetített hegyi tájképekkel-(hogy az illúzió is tökéletes legyen)- állandó -2 fok, porhó, és ami még baromira tetszett, az örök ellenségeskedés boardosok és sízök között, az itt szintén nem ismert. Lévén ugyanis a rendszer olyan, hogy de. sí, du. board, másnap fordítva. Szóval egyszerüen fantasztikus, amikor beléptem, tényleg majdnem dobtam egy hátast, pedig már sokmindent megtapasztaltam. Szal mondom aki teheti, próbálja ki egyszer( 2x 3x stb ) nagy élmény lesz !!! Az tény hogy baromi drága, csak ezért odautazni nem kifizetöödö, de maga az ország is fantasztikus, és ha már ott vagy... Sok jó havat mindenkinek, ha a jósorsod odavet, keress meg bátran, szívesen adok tippeket üdv : Géza sirgesa@freemail.hu
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.