Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Versenysí vs. Szabadsí

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sansovino
51 élménybeszámolót írt
51
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Versenysí vs. Szabadsí
2020.05.10. 17:31
Igaz, látom, hogy senki sem - vagy csak kevesen - csinálnak mindkét oldalra azonos ívet. Valahogy az egyik oldal mindig "rövidebb". A pályán is az tűnt fel , hogy kedvenc oldalak vannak. Még egy "hokistoppot" is sokan csupán egy oldalra tudnak. Jól. A félelmem oka pedig a kontrol nélküli gyorsulástól és a tériszonyomtól van. (Vitorlázórepülőre van vizsgám, ott nem jön elő, csak a szakadékok szélén és most már a meredek hegyoldalon is.) Mindkettőn túlteszem magam, de a fejemben ott van a "bizsera". Tudatosan gyakorolni fogom, hogy az ívkülsőre merjek lépni. -( ne azt keressem, merre essek.) ☺
Ja igen. A bal bokám tizennégy évesen kifordult. Azóta teljesen váratlanul és időnként egyszerűen nem működik. Kifordul. Mert reflexből számítok rá, hát el éppen nem esem, de megijesztem a körülöttem lévőket. Ők várják, hogy elessek. Most jövök rá és most próbálom tornáztatni, hogy minden mozdulatomra azt csinálja amit én gondolok. Ehhez sok "nem szeretem" gyakorlatot is ellesek egy csudapofától a yuetubeon. Rohadt nehéz.
Köszönöm!
Előzmény: (JaniJuli 209234)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.