Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Versenysí vs. Szabadsí

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Versenysí vs. Szabadsí
2020.05.14. 23:35
Gergo! ..Tudom nem nagyon ertunk egyet...de!!!Most sem 100%-ban de amiket irsz annak sokkal tobb koze van a valosaghoz mint a JaniJulinak..lent a profilomnal nagyon szep pillanat alatt van egy video nezd meg a hozza irtakat is aztan feljebb a fenykepeknel van egy fenykepsor..videohoz kapcsolodo irtam a video es fenykepek al is!!


Tisztelt Jani juli te olyan zagyvasagokat irsz hoagy az mar remiszto...amikor irtam Neked …-azutan rogton levetted a Youtubrol,-a videoidat,---Kerlek tedd fel ide akarmelyiket,- amelyiket legjobbnak gondolsz/sok kulombseg nincs!!!/...En tele vagyok hibakkal amiken sokat dolgozom hogy javitsam..De ahhoz kepest hogy konyvet irsz nem tudsz meg alap szinten sem sielni!!!..Bocs hogy igy le allok sok emberrel vitatkozok de ez szakmai jellegu mas stilusok is vannak ami szerintem igen rossz vagy turheto..DE A TE SIELESED azt barki megtanulja egy het alatt!!...Fent vannak nalam a kezdo gyerekek par nap utan tedd melle a tiedet …

Amiket te itt irsz azt olvasod valahol?- vagy te talalod ki de iszonyu….Ne haragodj!!

Abszolut nem szeretnelek megserteni de nezd meg a videoidat es miket irkalsz…


Endre
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.