Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Versenysí vs. Szabadsí

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
JaniJuli
141 élménybeszámolót írt
141
6 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Versenysí vs. Szabadsí
2020.05.15. 06:54
Kedves Gergö

1. Ki mondta, hogy a ki és bekormányzás nem épül egymásra? Én nem. Amit írtam az nem magyaráz meg minden részletet. Ilyesmire ne is számíts, mert senki sem olvasná el, mint fórum hozzászólást, olyan hosszú szöveg lenne. Amit írtam az szó szerint kell érteni és ezek csak fontos részletek.
2. Hol írtam én azt, hogy nagy nyomásnak kell lennie a leendő ívkülső lécen az élváltásnál?
3. Te esetleg direkt akarod félreérteni amit írtam. Nem értetted esetleg meg a különbséget a rögzítés és a stabilitás között. A rögzítés mozdulatlansággal jár, a stabilitás pedig mozgatással de úgy, hogy mind a hajlító mind pedig a nyújtó izomzatot aktiváljuk.

Ne haragudj rám. Nem azért írtam amit írtam, hogy rámutassak arra, hogy te nem értesz a dolgokhoz. Célom kizárólag az, hogy mindenki számára segítsek, hogy helyesebb elképzeléseket alkossanak az optimális síelés feltételeiről.

Soha sem állítom azt, hogy én már mindent jól tudok. Én nagyon szívesen tanulok új dolgokat, de csak akkor fogadom el ezeket, ha megfontolt, logikusan összeállított, érthetően elmondott magyarázatot kapok.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.