Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hogyan, hol tanuljunk síelni?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hogyan, hol tanuljunk síelni?
2015.02.19. 20:40
Csatlakozom pár előttem szólóhoz, szerintem sem árt megtanulni mindent, pláne ha az ember nem versenyző, minél többet tud valaki annál több mindenhez tud nyúlni ha kaki van...megnézném a délutáni buckás, jégfoltos tömegnyomoros pályán ki tud flatter nélkül lemenni...én szeretek így is úgy is, ha üres alattam tolom neki élen de ha bekeskenyedik 2 méterre ahol előtted egymás mellett beszélgetnek lassan csuszkerálva nesze karcolgass... attól még nem lett senkinek semmi baja ha többet tudott...attól viszont igen ha kevesebbet...Darwin is megmondta nem az erős meg az okos éli túl hanem aki alkalmazkodik :D az meg aki ezer éve síel meg oktat ha még mindíg a pályán van annak biztos van oka nem véletlen... nyílván van itt is több elmélet...én pl 50 évesen is teszek az energia takarékos síelésre amíg meló után ha unatkozok vacsiig leszaladok egy marathont ... majd ha nem bírom akkor úgy csinálom hogy könnyű legyen..:D
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.