Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Murau - Kreischberg
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Wohlfühlpension Kreischberg/Egger-Feiel - Nyári ajánlat MurtalGäste kártyával
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
matepetike
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Murau - Kreischberg
2010.02.16. 11:39
Kedves Hajni,

Természetesen az én kislányomnak is volt biztosítása, de mivel nálunk annyira azért nem volt olyan nagy a baj, nem vittük orvoshoz. (Amúgy elég sok helyen szoktak kötekedni a biztosítási kötvénnyel is...)
Egyébként meg mi is normálisan vázoltuk a helyzetet a pénztáros lánynak, és nem is vagyunk azok a "kiugrunk az új Audi terepjáróval Svácba két hétre, mert már kicsit unjuk otthon az új házimozirendszert meg a plázákban való lődörgést" típusú emberek, és nem is sóherségből szerettük volna visszakapni a pénzt.
Azt viszont kikérem magamnak, hogy a személyzet egyből rendőrséggel fenyegetőzzön és egy ember szorosan mellettem kövessen mindenhova! Főleg, hogy a kreischbergi sícentrum még a sítérképen is azt hirdeti magáról, hogy 2009-ben ők voltak a legkedvesebb személyzet Ausztriában...
Hát én a segítőkészség legapróbb jelét sem láttam rajtuk, és ezt még megtetézték azzal a pofátlansággal, hogy azt hazudták, hogy látták, ahogy a barátom megveszi tőlem a jegyeket a parkolóban....pedig az ember, aki árnyékként követett látta is, hogy beszállok a kocsimba és elhajtok a környékről
Ja, amúgy én a kislányom apukája vagyok! :) :) :)
Előzmény: (hajni 84677)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.