Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Svájc
Arosa - Lenzerheide
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Da_kore
3 élménybeszámolót írt
3
2 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Arosa - Lenzerheide
2024.01.22. 20:11
A hétvégét Lenzerheideban töltöttük így végre első alkalommal kipróbáltam a pályát nem a bike park miatt. A csúcsról induló pályák fantasztikusan szélesek és remekül karban vannak tartva bár hozzá kell tenni magasan van a csúcs 28xxm. A csúcsról lefelé van egy hosszú sík alagút amibe ha lassan érkezel meg túlzottan akkor önhajtóssá válik a buli (csak így tudták megoldani, bár le lehet veretni a csúcs bal oldalán is viszont a szél miatt nem tudtam, hogy milyen mély a hó és mennyit fújt le, risk management). A következő részen szintén iszonyat széles pályák freeride zónával, bár a jelenlegi hó mennyisége kezd kevés lenni hozzá és a szél miatt figyelni kell hogy mennyi a hó vastagsága alattad. A középső állomástól lefelé igazából mindegyik pálya patika volt. Kényelmes pirosak és kékek. A staff nagyon kedves és segítőkész mindenhol. Első nap 2000meter körül hatalmas köd volt és kétszer eltévedtem mert le fagytak a jelző táblák, de első kérdésre azonnal hozta a staff a térképet és mutatta, hogy merre menjek vissza. Tavalyi szezon a hegyen nagyon gyatra volt, kevés és olvadt hó, az idei szezon viszont fantasztikus. Szombatonként élő dj zenél a Lenzerheide-i oldalon az első nagy bubis végállomásnál. Ajánlom mindnekinek. Jegy árak: elővételben vettem, 65fr ami sztem nagyon patika ár. Ami hatalmas bónusz hogy vettem egy fél napos jegyet hétfőre, viszont végül maradtunk egész nap és az 50fros viszonylag drága fel napos jegyet minden szó nélkül upgradeelték 16frert. Szóval még így se a 89fros jegyárat számolták fel. Aprés ski party a Kuh Barban a legjobb (egész Svájc viszonylatban, helyi arc adta a tippet) viszont ha Lenzerheidben van a szállásod akkor Arosából nem tudsz visszajönni. Esti buli a Cinema nevű szórakozó helyen! Tényleg egy régi mozi. Mi a PRIVÀ Lodgeban voltunk szallason, előre szólok, hogy drága, 3 hálószobás 6 fős pót ágyazható plusz két főnek, viszont ha Svájci életérzést keresed, pálya szállással ami a völgyben van és csak kisétálsz, csatolsz és go akkor ez a legjobb opció. Mi nem a legtopposabb kategóriájúban voltunk, de azért le a kalappal. A teraszról látod a gyereket aki éppen nulláról tanul miközben te éppen sörözöl. Rental Shop a szállás mellett 15 méter. Szálláson privát szauna, van ingyenes közösségi medence, ami több mint korrekt méretű. Hangos zene és buli nem hallatszik ki és még végtelen extra. Nálam egy nagyon erősen ajánlott pontozást kap!
mountain.jpeg
img-6799.jpeg
img-6797.jpeg
img-6779.jpeg
img-6691.jpeg
img-6685.jpeg
img-6729.jpeg
img-6725.jpeg
img-6755.jpeg
img-6765.jpeg
DD580D16-03C8-4232-9DCD-7C56FAEEFBAA.jpeg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.