Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Talpfájdalom

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Falcon888
48 élménybeszámolót írt
48
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Talpfájdalom
2017.01.16. 16:25
Szia Mankus. Igen másnak is van ilyen problémája. Pl nekem is. Régóta küzdök mert fáj a talpam. Nekem is egyre rosszabb lett és tavaly már nagyon küzdöttem a fájdalomtól snowboardozás közben. Mondanom sem kell mennyire tönketeszi ez a dolog az élményt. Viszont most szeptemberben végre találtam egy megoldást ami jól működik. Sztm próbáld ki ezt a hétköznapi cipődben:

http://www.amazon.in/Scholl-Orthaheel-Workforce-orthotic-Medium/dp/B01L1Y9UQS

kevés helyen kapható de én itt vettem:
https://www.google.hu/maps/place/Scholl+Cip%C5%91bolt/@47.512426,19.050504,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x2bc80a61beb274f!8m2!3d47.512426!4d19.050504

A lényeg hogy ezt a problémát nem a sícipőben kell megoldani hanem a hétköznapokon hordott cipőbe kell tenni egy olyan betétet ami jól tartja a boltozatot. Én is próbáltam a snowboard bakiba tenni sidas lábraformált betétet tenni de nekem kifejezetten nem jött be csak rosszabb lett.

Előtte is használtam ortopéd betétet az utcai cipőben de az sem segített és kezdett nagyon nem működni. A fent említett betét viszont 3 hét hordás után teljesen rendbe tette a bokasűllyedéses problémámat és azóta nincs gondom vele akkor sem ha másik cipőt veszek fel amiben nincs benne ez a betét. Gond nélkül tudok snowbordozni :) szerencsére. Ez a betét kb 5000 Ft minden más lábrakészített betét ennek 2 ill 3 szorosa.

Ha nem tudod megoldani a problémát érdemes lehet szakemberhez fordulni. Mindenképpen orvoshoz és nem kereskedőhöz. pl uzsoki kórház (sajnos nem olcsó de érdemes megvizsgáltatni).

Írj ha sikerült megoldani a problémát.
Előzmény: (Mankus 192578)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.