Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovénia
Maribor Pohorje
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Habakuk - Wellness csomag - 2 éjtől
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Maribor Pohorje
2006.10.07. 22:46
Sziasztok!
Idén február 25-26.-i hétvégén én is megfordultam Mariborban. A neten 40-60 cm hóvastagságot jeleztek. A pályákon technikai hó tényleg volt, de a pályán kívül nagyítóval keresve sem találhattál volna 3-5 cm-nél többet. A pályákat igyekeztek kezelni, de reggelente fagyott állapotban volt és 11-kor már merő latyak lett az egész a meleg idő miatt. Az alsó pályák viszonylag hosszúak és elég szélesek is, de a felsők elég rövidek és csak csákányos felvonok vannak felül. Sorban állásra panaszom itt nem is volt, de nem éri meg az erdei átvezető utakon a tricepsz erősítő botozás, hogy végigjárd a felső pályákat is. Az alsó pályák beülős liftjei pedig régiek és tetü lassúak is. A síbérlet ára pedig elég húzós a körülményekhez képest. Igaz a Zlatorogot is 600 ft áron kaptam a hegyen.
A szállásra semmi panaszom nem volt, kb 800-1000 m-re a sípályátktól 5000,-ft/nap/fő kiadós reggelivel. PRENOCISCA "TASNER" panzió Maribor Lackova C. 42. Tel: ++386 2 613 17 32
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.