Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Alpok (Dolomitok) körutazás, Ausztria-Svájc (Olaszország)

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Alpok (Dolomitok) körutazás, Ausztria-Svájc (Olaszország)
2020.06.03. 13:54
Sziasztok

(nem találtam hasonló topicot, remélem nem duplázok, ha igen, majd a moderátorok mozgassák a helyére, ha kell lszi)

Bízva abban, hogy néhány héten belül a szomszédos országobka már szabadon járhatunk át, miközben a repülővel elérhető országokkal kapcsolatos infok (és maguk a légitársaságok) elég homályosak, elkezdett körvonalazódni a fejemben egy autós körút az Alpok (és esetleg a Dolomitok) legszebb helyeit érintve. Viszont, amennyire jól ismerem a lehetséges téli úticélokat,annyira nem vagyok jártas abban, hova érdemes elindulni nyáron.

A cél aktív kikapcsolódás lenne, lehetőleg olyan tavak érintésével, ahol akár meg is lehet mártózni néhány alkalommal, túrázni, bicajozni, vagy csak "nézni a szépet". A lényeg a természet közelsége lenne, de a kultúrától se kapunk azért sokkot :D

Néztem néhány iroda körutazás ajánlatát, de azok elég kommersznek és nyilván busszal könnyebben megközelithetőnek tűnnek, én inkább az általatok ismert rejtett kincseket szeretném felfedezni.

Ha ezek közül néhányat megosztanátok velem, nagyon megköszönném, és ha összejön a túra, akkor cserébe egy ide feltöltött fotóalbummal hálálnám meg.

üdv
Marky
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.