Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Mantara Vendégház - 6 hálószobás üdülőház a Mátraszentistván Sípark közvetlen közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2009.03.17. 22:07
Az idén háromszor voltam itt síelni és mind háromszor kegyesek voltak az égiek mert mindig remek hóviszonyok között tehettem.Ami az árakat illeti én hétköznapi háromalkalmas jegyet vettem 11500-ért így az ár is kedvező volt.Nagyon jól éreztem magam de azért néhány építő kritikát megfogalmaznék.Első alkalommal nem volt a hütte előtt felszerelés tároló!!Azóta van,köszönjük.
Maga vendégló egység nagyon színvonalas de a kiszolgálást valahogy fel kellene gyorsítani.Ami számomra meglepő volt,hogy nem lehet alkohol mentes sört kapni!!Szívesen innám azt a finom csapoltat de amikor vezetek nem tehetem.Az új beléptetővel csak egy gondom van.Pontosan az,hogy fordítottan helyezték el mint a kártyatartók vannak a kabátokon,így ott kell bénázni,hogy érzékelje a kapu.Az alsó felvonókhoz(csákányos,tányéros)Jó lenne valami korlát,hogy sok "B"arcú ne tarolja le sorban állókat.A felvonókezelők valóban mindenki feneke alá odateszik amit kell de munka közben jó lenne ha nem dohányoznának.Szerintem a felsorolt apróságokon nem nehéz változtatni és talán hasznukra válna.A következő szezonban találkozunk!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.