Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Melyik a legszuperebb hely a franciáknál?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
w.adam
34 élménybeszámolót írt
34
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Melyik a legszuperebb hely a franciáknál?
2005.02.01. 17:14
Hello Stani!
Mi most jottunk meg franciabol!
Az nem igaz hogy csak franciaul beszelnek az info irodaban angolul nagyon jol beszeltek de az ettermekben is.
Ami nekem sihelyek kozul nagyon bejott az Tignes, Les 2 Alpes, 3 Volgy (barmelyik varosa)
Tignes dragabb hey viszont oda szerintem egyszer el kell menni. Mi most Les 2 Alpes-en voltunk szuper volt a hely csak ajanlani tudom. A varos is nagyon hangulatos estenkent. Az ettermi arakrol csak annyit hogy 2 forrocsoki 6 euro! Egy pizza 10 eurotol van fenn a hegyen. A varosban talan egy picit olcsobb. Franciaorszagban a januari idopont nagyon olcso, szerintem ilyenkor kell menni. (Les 2 Alpes Jan 15-tol 6 nap sieles 7 ej szallas 44000 HUF)
Az utikoltseg az egy picit huzos, ha kocsival mentek min. 4 fo legyen mert igy talaln elviselheto. Mi Szegedrol indultunk es kb 3100 km-t mentunk ez mindennel egyutt kb.75000 Ft volt (1.4 benzines autoval) Olaszokon keresztul vegeig palyan mentunk ez oda vissza kb 65 euro volt a benzinarak olasz, francia 1,15 euro!
Ha kerdesed van meg megprobalok valaszolni, remelem segitettem!
udv: Adam
Les-2-Alpes-01.jpg
Les-2-Alpes-04.jpg
Les-2-Alpes-02.jpg
Les-2-Alpes-03.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.